Середа, 22.05.2019, 04:47
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Оцініть діяльність сел. ради
Всього відповідей: 927
ПОГОДА
ФОТО
посилання на сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Коментарів: 250
Фотографій: 2005
Статей: 1055
Гостьова книга: 405
 Гостьова книга
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 24 25 26 27 »
Показано 376-390 з 397 повідомлень
0   Спам
22. fk.volovec   (01.02.2012 18:14) E-mail
Шановний Верховинець!Я не образився бо не маю на це причини.Совість в мене чиста,а думка правдива і ясна.А от читаючи Ваш коментар, спадають на думку такі речі:
1.Ви один з чиновників селищної ради.
2.Не красиво звинувачувати людей і не називати їхні імена.
3.Для впевненої в собі і сильної волі людини,такі речі, про які ви пишите-цілковита дрібниця.Бо в кого правда, в того й сила.
4.Не красиво на сторінках сайту зводити рахунки з людьми,які не поділяють Вашу точку зору,якщо вистачає мужності, то скажіть цим горедепутатам це все в обличчя.Бо сайт,напевно,створений для інших цілей.
Р.S.даний коментар не критика,а аналітика
Відповідь: Шановний fk.volovec і інші гості сайту.
Наша "Гостьова книга" тому так називається, що вона для гостей. Ми раді всім, хото сюди завітав, та відповідальності за ваші коментарі не несемо, також нам невідомо, хто яким "ніком" себе називає. Свої ж відповіді на ваші коментарі ми публікуємо під іменем Admin.
Звертаємося до всіх: Будь ласка, будьте взаємно ввічливі.
З повагою адміністрація сайту.

+1   Спам
21. Верховинець   (31.01.2012 20:18)
fk.volovec
Мабуть Ви є депутатом і прийняли мій коментар на свій рахунок. Вибачте якщо вас незаслужено образив. Звичайно серед депутатів є різні люди і моє критичне зауваження стосувалося не всіх депутатів. Але повірте, сам був депутатом, знаю "кухню".
Коли депутат голосує проти, сам не розуміючи чому він так проголосував. Коли депутат постійно шукає можливості вставити "палки в колеса" лише щоб насолити своєму супернику на виборах. Коли депутати створюють під чужу дудку фракцію регіонів, самі не розуміючи для чого її створили, Коли депутати голосують проти запропонованої на посаду кандидатури, тільки тому що самі розраховують зайняти цю посаду. Або коли депутати голосують за виділення землі, тільки тому що напередодні їх за це рішення добре погостили. Вибачте, то це не є "роблення перлини", це і є той самий деструктив який в кінцевому рахунку веде у помийну яму.
Відповідь: Шановний Верховинець.
Дякуємо за підтримку апарату селищної ради, але Вас також, як і всіх інших гостей сайту, просимо бути ввічливим. Зверніть увагу, що сайт, в тому числі і коментарі, систематично читають в 20 (двадцяти) країнах світу. Всі ми, незалежно від посад, статусу, професії, точки зору, переконань, є єдиною Воловецькою громадою, не варто, щоб про нас думали погано, тим більше, що хочемо бачити наш Воловець туристичним.
З повагою адміністрація сайту.

0   Спам
20. fk.volovec   (31.01.2012 15:42) E-mail
Шановна адміністрація сайту, я давав коментар не Вам, а користовачу*Верховинець*,який написав коментар 17.01.2012 22:47.Так так не про великі зарплати йде мова, а про проблемний бюджет,але це ж чия робота аби бюджет не був таким проблемним...
Відповідь: Шановний fk.volovec.
Оскільки Ви не дали посилання, що коментуєте "Верховинця", Ваш коментар був сприйнятий на адресу адміністрації сайту. Вибачайте.
Стосовно наповнення бюджету, то звичайно ж до цього має відношення вся команда з 60 чоловік, але, на жаль, далеко не все залежить тільки від них. Дуже багато залежить від влади вищих рівнів, а також від самої громади, тобто нас з Вами. Один приклад: турист, приїхавши у Воловець, дає прибуток підприємцю, підприємець наповнює бюджет. Запитання: чи багато туристів приїде до нас, якщо ми засмічуємо вулиці? Зовнішня привабливість селища має також велике значення для інвестицій.
З повагою адміністрація сайту.

0   Спам
19. fk.volovec   (30.01.2012 23:36) E-mail
Шановні!Якщо б депутати працювали на деструктив, то *Мер і його команда* брала б зарплату і нічого не робили..За депутатство гроші неплатять і вигоди ніякої в депутатів немає.Є лише одна мета-поскорше з помийної ями зробити перлину.А як це зробити коли 55% бюджету селищної ради закладено в зарплатню, і якщо їм говориш що це багато-то це деструктив.Получається якась патова ситуація.
Відповідь: Шановний fk.volovec (вибачте, змушені звертатися так, оскільки Ви не представили себе інакше).
На нашому сайті, жодного разу, жодного слова не було сказано про ДЕСТРУКТИВНУ РОБОТУ депутатів селищної ради. Ви першим сказали ці слова. Ми ж переконані, що всі представники місцевої влади займають активну позицію направлену на користь громади. Депутатський корпус виконує свої законодавчі функції, виконком, як дорадчий орган, приймає рішення, які віднесені до його компетенції, апарат селищної ради виконує прийняті рішеня. При бездіяльності будь кого з цієї тріади, або їх діяльності яка суперечить законам, чи відсутності співпраці між ними, руху з "ями" про яку Ви говорите, не буде.
Стосовно команди. Селищний голова, крім того є ще головою виконкому, і головою ради, тобто крім апарату його командою є ще члени виконкому і депутати селищної ради. Якщо у Вас є конкретні претензії до роботи будь кого з цієї команди, яка налічує 60 чоловік, звертайтеся з письмовою або усною скаргою безпосередньо до селищного голови.
Згаданий Вами великий процент фонду заробітної плати в складі бюджету, говорить не про великі заробітні плати конкретних працівників, а про дуже проблемний бюджет, в якому не вистачає коштів на багато нагальних потреб нашої з Вами громади.
З повагою адміністрація сайту.

+1   Спам
18. Петрович   (22.01.2012 00:45)
17. Патріот (17.01.2012 23:18)
Шановний Патріот, такий фарс відбувся по всіх сільських радах району! А на моє питання для чого Вам потрібна така фракція? і що вам заважає працювати депутатом без фракції? голова фракції тільки знизив плечима. Жахи та й годі!

0   Спам
17. Віктор Вікторович Старкевич   (19.01.2012 19:09)
Вітаю щиро вас зі святом. Бажаю вам щасття, здоров"я і успіхів у роботі.
Відповідь: Шановний Вікторе Вікторовичу.
Дякуємо за вітання і Вам бажаємо добра.
З повагою від колективу селищної ради
голова В.Панасович.

0   Спам
16. Гість Воловця.Тетяна Володимирівна.   (18.01.2012 18:39)
Шановний Василь Васильович. Хочеться вам висловити щиру подяку. І побажати вам успіхів у вашій нелегкій праці. Так тримати!
Відповідь: Шановна Тетяно Володимирівно.
Ваші добрі слова і побажання є для мене важливою і потрібною підтримкою.
Миру Вам і злагоди.
З повагою селищний голова В.Панасович.

0   Спам
15. Верховинець   (17.01.2012 23:47)
Вражений тим, що частина депутатського корпусу селищної ради налаштована на деструктив. Таке враження, що головна мета цих депутатів перешкодити діяльності селищного голови Панасовича та сформованої ним команди.
Відповідь: Шановний Верховинець.
В будь якій раді існує опозиція, депутати мають на це право. Головне, щоб всі вони працювали на благо громади, яка їх вибрала. Виборці, в свою чергу, мають право вимагати від депутатів звіту про виконану ними роботу, також можуть відізвати обраного ними депутата. Користуйтеся своїми правами.
З повагою виконком селищної ради.

+1   Спам
14. Олександра   (12.01.2012 19:43)
Шановний Гість Воловця! Читаючи Ваш коментар по поводу прийнятого рішення депутатами селища, які звалили " тяжкий тягар на плечі єдинщиків" , складається враження , що Ви мало обізнані в податковому законодавстві і не знаєте, які і скільки податків сплачують ті "що варять каву", а це плата за воду, плата за забруднення навколишнього природного середовища, збір на розвиток виноградарства, плата за землю або оренду землі, плата за торговий патент, плата за ліцензію на алкогольні напої, за ліцензію на тютюнові вироби, податок з доходу, заробітну плату найманим працівникам (яких у єдинщиків переважно немає), нарахування на заробітну плату, а це 37% від заробітної плати. Так що Ваша цитата " що краще піти в кафе бо там наполовину менші податки" не розумна і не доречна.

0   Спам
13. Гість Воловця   (10.01.2012 19:04)
Жалітись що енма коштів цу навірно не краща риса місцевої влади.
Кошти потрібно вцитись заробляти самим. А обкладати податками це не вихід.
Потрібно добиватись нових робочих місць та нових інвестицій.
З повагою Гість Воловця.

P.S.
Даний лист я написав не для критики а для порад. cool
Відповідь: Шановний гість Воловця.
Ми толерантно сприймаємо як Ваші поради, так і Вашу критику. Проблема коштів, то не проблема одного Воловця, а багатьох невеликих населених пунктів. Ви помилково вважаєте, що влада може ЗАРОБЛЯТИ кошти, всі бюджети наповнюються за рахунок податків, які сплачують підприємства, підприємці, працівники в тому числі і Ви. Фактично будь яку владу уримують люди за свій рахунок.

0   Спам
12. Павло Павлович [Верховинець]   (07.01.2012 14:26)
Вітаю Всіх з Різдвом Хрисовим! А меру здоровя і наснаги та продовжувати працювати в томуж дусі.Нарешті зявився такий мер який вболівае за свій край і працюе для його розвитку а не для власноі кишені.Успіхів Вам ...так держати!!!
Відповідь: Шановний Павло Павлович.
Дякуємо за святкові вітання і добрі слова.
Ми впевнені, що разом з Вами іншими воловчанами можна добитися ще більшого, при умові, що всі будемо небайдужими до життя і проблем нашого селища.

-1   Спам
11. Гість Воловця   (02.01.2012 22:30)
Петровичу. Для підприємця можже і підйомний цей тягар але крім цього вино сплачують і інші податки. А ви як покупець впершу чергу відчуєте це на собі бо воно будуть змушені вкласти всі розходи в свої витрати.
А спроможність ваших Воловецьких покупців наскільки мені відомо падає.
Робочі місця у Воловці зменшуються ане зростають. Так подумайте самі що Ви зможете придбати за свої 2000 гр.
Навірно тільки піти в кафе бо там наполовину манші податки незважаючи на те, що чіни в два рази більші ніж зокрема у Вас в БАРВІ.
Тож Петровичу не все золото ,що блещить.
І ваші депутати моглиб подумати коли приймають якісь рішення. sad
Відповідь: Шановний Гість Воловця, ми раді, що сайт дивляться не лише наші земляки, ще більше радує те, що Вам не байдужі наші проблеми.
Ви праві, на жаль купівельна спроможність падає на лише у Воловчан, а у більшості нас.
Не судіть сторого депутатів, вони звичайні люди, в тому числі і такі, що займаються торгівлею, також платять податки. Звичайно, кожному хочеться платити якомого менше. Але в той же час запитайте воловчан, чи хочуть вони, щоб з вулиць знову зникли урни і він потопав у смітті, як це було ще рік тому назад? Запитайте чи хочуть вони, щоб вулиці знову потонули в пітьмі без освітлення? Ні, вони хочуть, щоб освітлювалися і ті вулиці, до яких ще не дійшли руки. А на все це і багато іншого потрібні кошти, воловчаним їх ніхто не дає, за все доводиться платити самим. Ото ж доводиться шукати якусь середину і цей пошук на плечах депутатів. Зверніть увагу, що за це вони не отримують зарплату, витрачають власний час.
Всього доброго Вам.

+2   Спам
10. Петрович   (01.01.2012 04:43)
Валентине, а чи знаєте ви який прибутковий податок платить, скажімо, вчитель?
При ставці ~2000 лише прибутковий податок ~ 300грн. а для підприємця 107грн це непосильний податок???!!!

-1   Спам
9. Валентин   (31.12.2011 23:59)
Виявляється у Воловці проживають найбагатші люди. Такий висновок можна зробити дивлячись на нові податки які ПРИДУМАЛИ депутати у Воловці.
Натомість випити в кафе буде дешевше ніж щось придбати.
Висновок: у Воловці краще пити аніж щось робити!!!!
cry
Відповідь: Шановний Валентине, звичайно ж у Воловці живуть не найбагатші, але слава Богу і не найбідніші. Та справа не в тому. По перше, депутати нічого не видумовували, а діяли згідно закону. По друге, депутатів вибирали ми, в тому числі і Ви. По трете на них лежить обовязок думати, де взяти гроші на ремонт дахів будинків, вивезення сміття, освітлення вулиць та багато інших речей необхідних воловчанам. Перегляньте уважно список депутатів, серед них точно знайдете й тих, хто займається торгівлею, тим не менше вони голосували за такі податки.
Світлого Вам Різдва.

0   Спам
8. волівчанин   (20.10.2011 19:19)
Кожен день продають яблока і капусту
у самому центрі
а базарщики оплачують всі податки,пенсійний та ринковий збори
В.В.Панасович порахуйте скільки коштів втрачено від 14.10.2011р. до сьогодні?
Відповідь: Піднята Вами проблема хвилює і нас. Селищна рада працює в цьому напрямі. Прийнято відповідні рішення. Напевно Ви знаєте, що на ринку підготовлені навіси для торгівлі, розпочато роботу по переселенню туди торгівлі з вулиць. До цього долучилися також міліція, податкова, санстанція, та за один день це питання вирішити неможливо, потрібен час. Сподіваємося на Ваше розуміння, та розуміння всієї громади Воловця.
Дякую Вам за активну громадську позицію.
З повагою, селищний голова.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
Copyright MyCorp © 2019