Неділя, 25.08.2019, 14:14
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Оцініть діяльність сел. ради
Всього відповідей: 927
ПОГОДА
ФОТО
посилання на сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Коментарів: 255
Фотографій: 2005
Статей: 1055
Гостьова книга: 417
 Дошка оголошень
Головна » Дошка оголошень » ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У категорії оголошень: 99
Показано оголошень: 81-99
Сторінки: « 1 2 3 4 5


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
   За офіційними результатами перевірки створення Державного земельного кадастру в Україні місія Світового банку, яка проходила з 11 по 20 лютого 2013 року, констатує, що електронна система кадастру нині почала успішно працювати, впроваджено низку конструктивних особливостей, які відповідають найкращій світовій практиці.
Усі проміжні показники ефективності впровадження для робіт з картографування було повністю виконано й перевиконано. Крім того, у рамках Проекту було складено визначені цільовим показником 600 000 кв. км сучасних карт, що охоплює практично 100% території України. Роботи з картографування у рамках Проекту було виконано в 24 областях, АР Крим і містах Києві та Севастополі, що повністю забезпечило Україну базовим картографуванням єдиної якості вперше після здобуття нею незалежності: сучасними аерофотографіями, сучасними цифровими ортофотокартами у відповідному великому масштабі та цифровими індексними кадастровими картами.
Зокрема, Директор Світового банку в Україні Чімяо Фан у пам’ятній записці на адресу Уряду України та Голови Держземагентства Сергія Тимченка відзначив, що досягнення в земельному кадастрі є значним успіхом України, який сприятиме захисту прав власності на землю та поліпшенню прозорості управління земельними ресурсами. Після успішної реалізації кадастрового проекту Світовий банк має намір продовжити співпрацю з Урядом України в сфері земельних відносин.
Група фахівців Банку була вражена значним обсягом виконаної роботи з впровадження Національної кадастрової системи. Зокрема, у листі керівника Світового банку відзначається: "Великий обсяг роботи було виконано за останні кілька місяців для підготовки електронної кадастрової системи та її впровадження в безпрецедентному для даного регіону темпі.  Розробку системи, її тестування, приймання, міграцію даних і навчання користувачів було виконано менш ніж за три місяці. Менш як за п’ять місяців створено цифровий архів (включаючи сканування та індексування 16,8 мільйона державних актів та впровадження процедур сканування для документів, що надходять). Досягнуті результати є відмінним прикладом для регіону і в міжнародних масштабах. Група фахівців Банку заохочує Держземагентство до обміну своїм досвідом з іншими країнами у цілому світі”.
Проект видачі державних актів на право власності на землю в сільській місцевості набув чинності 30 липня 2004 року і завершується 30 квітня цього року. Сума позики становить 89,7 мільйона доларів США, з цієї суми на сьогодні освоєно 74,3 мільйона доларів США.
Розроблено і встановлено по всій країні автоматизовану кадастрову інформаційну систему, яку введено в дію в січні 2013 року. 592 місцевих та обласних управління земельних ресурсів нині мають у своєму розпорядженні ресурси, необхідні для надання швидших і точніших відповідей на запити щодо місцезнаходження та особливостей земельних ділянок та для запобігання і вирішення позовів щодо одних і  тих же ділянок. Електронна кадастрова система забезпечує доступ до інформації про кадастрові карти в режимі "он-лайн” і надає змогу користувачам знаходити помилки в інформації. Проект підтримав підготовку понад 1 900 службовців, що працюватимуть з електронною кадастровою системою.
  З детальною бульш інформацією можна ознайомитися - http://volovec.at.ua/Papka2/zemelnij_1.doc.

Інформацію розміщено на прохання
відділу Держкомагенства у Воловецькому районі.


ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 558 | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

   Воловецька селищна рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки площею 0,1028 га по вул. Карпатська, 44, смт. Воловець, комерційного призначення.
   Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 14 днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт. Воловець, вул. Пушкіна,7.
Для участі у конкурсі необхідно подати:
- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
- нотаріально посвідчену копію установчого документа претендента;
- нотаріально посвідчену копію ліцензії на виконання землеоціночних робіт;
- нотаріально посвідчену копію кваліфікаційних документів щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання земле оціночних робіт;
- інформацію щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;
- письмову інформацію щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання землеоціночних робіт.
   Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Воловець, вул. Пушкіна,7, або тел. 22-5-33.
   Виконком селищної ради.

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 310 | Дата: 18.02.2013 | Коментарі (0)

   Відповідно до ст. 12 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції» депутати місцевих рад зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за визначеною формою.
   Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію до кадрових підрозділів за місцем основної роботи. Депутати які є самозайнятими особи (фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, не працюють), подають декларації до апаратів відповідних рад.
   ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення" Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено розділом 13-А ”Адміністративні корупційні правопорушення”. Ст. 172-6 "Неподання або несвоєчасне подання декларації передбаченої ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції», передбачає штраф 10-25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
   Враховуючи наведене, просимо до 1 квітня 2013 р. подати декларацію за минулий рік.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 2199 | Дата: 23.01.2013 | Коментарі (0)

       Шановні землекористувачі.
   На звернення "Закарпатських магістральних електричних мереж" інформуємо Вас, що згідно "Правил охорони мереж..." охоронна зона повітряних ліній (ПЛ)  встановлюється вздовж повітряних ліній електропередачі у вигляді земельної ділянки і повітряного простору обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони  лінії від крайніх проводів і в залежності від класу напруги, відстань від крайнього проводу становить: 25 м - до 220 кВ; 30 м - для 330, 400, 500; 40 м - для 750 кВ.
   В охоронних зонах ПЛ категорично забороняється:
- будувати житло, громадські, дачні будинки;
- складувати матеріали та влаштовувати звалища;
- розпалювати вогнища;
- розташовувати АЗС і сховища паливо-мастильних матеріалів;
- саджати дерева та інші багаторічні насадження;
- влаштовувати спортивні майданчики, стадіони, зупинки, ринки.
   Крім того не допускати здійснення робіт в межах охоронної зони за відсутності оформленого дозволу. За дозволом звертатися: Мукачівський р-н, с. Ключарки, вул. Гагаріна, 89,
або телефоном (03131) 23-040, 21-353.

   Виконком селищної ради.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 474 | Дата: 18.10.2012 | Коментарі (0)

      Шановні любителі рибної ловлі.
   Інформуємо Вас, що Головним державним управлінням охорони, використання і відтворення водних ресурсів та регулювання рибальства у Закарпатській області, відповідно до законів України згідно наказу від 20 серпня 2012 року № 92, п.1 "З 10 вересня 2012 року по 10 січня 2013 року встановлено державну заборону на здійснення рибальства в місцях існування та відтворення струмкової форелі у зв"язку з її нерестом у річках та притоках передгірських та гірських районів Закарпатської області".
   Крім того п.3.1. заборонено "Господарську діяльність на руслах річок, їх притокаї та прибережно-захисній смузі".
   Виконком селищної ради.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 560 | Дата: 07.09.2012 | Коментарі (0)

      Депутатам Воловецької селищної ради              
   Повідомляємо, що згідно розпорядження селищного голови - http://volovec.at.ua/Rozporjadz/rg12_59.rtf чергова двадцять перша сесія Воловецької селищної ради шостого скликання відбудеться 30 серпня 2012 року о 15 год. у залі засідання селищної ради з порядком денним:

1. Звіт про виконання селищного бюджету  по доходах і видатках за 1- ше півріччя 2012 року.
2. Про внесення змін до бюджету селищної ради на 2012 рік.
3. Про роботу КП ВС „Водоканалсервіс”.
4. Розгляд заяв громадян та суб’єктів підприємницької діяльності;.
5. Різне.
 
Секретар  ради:                                         О.М. Карпишинець
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 368 | Дата: 21.08.2012 | Коментарі (0)

   Публікуємо встановлені рішенням двадцятої сесії селищної ради від 10.07.2012 р. № 394 - http://volovec.at.ua/Sesija2012/394s.doc ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців - http://volovec.at.ua/Sesija2012/394sd.doc.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 361 | Дата: 07.07.2012 | Коментарі (0)

          ШАНОВНІ ВОЛОВЧАНИ.
   Депутатів селищної ради, членів виконкому, селищного голову хвилюють питання Вашої безпеки, благоустрою селища, стану покриття вулиць.
   До Вашого відома нижче опубліковано звернення селищного голови до керівників підприємств, рішення сесії та виконкому селищної ради, матеріали судових слухань з приводу благоустрою вкрай занедбаної території підприємства ВАТ "Воловецький лісокомбінат", та заборони руху небезпечного великовагового транспорту по вулиці Фабрична в центрі нашого селища:

1. Рішення 7-ї сесії селищної ради від 12.04.2011 р. № 108 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa1_sesija_108.doc.
2.
Лист до ДП "Воловецьке лісове господарство" від 25.03.2011 р. № - http://volovec.at.ua/Papka2/sa2_lisgosp.doc.
3. Лист до ВАТ "Воловецький лісокомбінат" від 23.06.2011 р. № 703 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa3_lk.doc.
4. Лист до ВАТ "Воловецький лісокомбінат" від 05.11.2011 р. № 1185 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa4_lk.doc.
5.
Рішення виконкому селищної ради від 27.01.2012 р. № 1 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa5_vikonkom.doc.
6.
Лист до ДП "Воловецьке лісове господарство" від 14.03.2012 р. № 282 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa6_dlg.doc.
7.
Лист до ДП "Воловецьке лісове господарство" від 02.04.2012 р. № 422 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa7_dlg.doc.
8.
Лист до ВАТ "Воловецький лісокомбінат" від 03.04.2012 р. № 425 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa8_lk.doc.
9. Рішення виконкому селищної ради від 31.05.2012 р. № 87 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa9_vikonkom.rtf.
10.
Лист до ВП "Ужгородська дільниця електропостачання" від 05.06.2012 р. № 670 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa10_zaliznicja.doc.
11. Лист до ВП "Мукачівська дистанція колії" від 05.06.2012 р. № 671 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa11_zaliznicja.doc.
12.
Лист до ВАТ "Воловецький лісокомбінат" від 05.06.2012 р. № 672 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa12_lk.doc.
13. Позовна заява 
ДП "Воловецьке лісове господарство" - .
14. Постанова Воловецького районного суду від
18.05.2012 р. по справі № 704/581/2012 - http://volovec.at.ua/Papka2/sa14_sud.doc.
15.
Апеляційна скарга ДП "Воловецьке лісове господарство" - http://volovec.at.ua/Papka2/sa15_sud.doc.
16. Ухвала про відкриття апеляційного провадження - http://volovec.at.ua/Papka2/sa16_sud.doc.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 484 | Дата: 27.06.2012 | Коментарі (0)

   Шановні громадяни.
   Публікуємо інформацію на прохання Мукачівського міжрайонного управління водного господарства, яке керується вимогами рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА від 05.06.2012 р. "Про ситуацію, яка склалася поблизу с. Павшино Мукачівського району".
   4 червня поточного року на штучному водоймищі колишнього цегельного заводу під час риболовлі, знаходячись на дерев"яному пірсі над яким, на висоті близько 6 м, проходить ЛЕП напругою 110000 В, було уражено електричним струмом групу з 7-ми чоловік, мешканців Мукачева. Внаслідок ураження, ймовірно через вудочку одного з рибалок, зроблену з карбонового волокна. Від отриманих опіків, загинуло троє громадян, четверо отримали опіки різного ступеню важкості.
   Управління водного господарства попереджає про заборону купання у необладнаних для цього місцях, зокрема в аванкамерах насосних станцій та водосховищах.
   Воловецька селищна рада.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 518 | Дата: 20.06.2012 | Коментарі (0)

        Шановні мешканці.
   До селищної ради, звернувся
державний інспектор захисту рослин Воловецького району Державної інспекції захисту рослин Закарпатської області Пукман Л. В. з проханням довести до відома мешканців населених пунктів Воловецької селищної ради інформацію про методи захисту насаджень картоплі від колорадського жука.
   Негайно виконуємо прохання, корисну для Вас інформацію дивіться тут - http://volovec.at.ua/Papka2/zhuki.rtf.
   З повагою адміністрація сайту.

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 547 | Дата: 11.06.2012 | Коментарі (0)

   ДОВОДИМО ДО ВІДОМА власників приватних будинків, інших об"єктів, споруд, земельних ділянок та до відома керівників організацій і підприємств, що депутатами селищної ради на двадцятій сесії прийнято Рішення від 29.05.2012 р. № 393 "Про зміни до "Правил благоустрою та утримання територій населених пунктів Воловецької селищної ради".
   Пункт 8 розділу 2 доповнено підпунктом є) наступного змісту: «в обов’язковому порядку відновлювати, систематично прочищати і поглиблювати придорожні кювети в межах своїх землеволодінь».
   Невиконання даного підпункту, як і інших положень Правил, тягне за собою адміністративну відповідальність.
   З вказаним рішенням сесії селищної ради можна ознайомитися - http://volovec.at.ua/Sesija2012/393s.rtf.
   Повний текст "Правил благоустрою та утримання територій населених пунктів Воловецької селищної ради» та Рішення сесії селищної "Про затвердження правил благоустрою та утримання територій населених пунктів Воловецької селищної ради та правил дотримання тиші на території Воловецької селищної ради" від 17.05.2011 р. № 114 читайте - http://volovec.at.ua/Sesija2011/114s.doc.
   Виконком селищної ради.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 367 | Дата: 31.05.2012 | Коментарі (0)

   Воловецька селищна рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки площею 0,1028 га по вул. Карпатська, 44, смт. Воловець, комерційного призначення.
   Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 14 днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт. Воловець, вул. Пушкіна,7.
Для участі у конкурсі необхідно подати:
- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
- нотаріально посвідчену копію установчого документа претендента;
- нотаріально посвідчену копію ліцензії на виконання землеоціночних робіт;
- нотаріально посвідчену копію кваліфікаційних документів щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання земле оціночних робіт;
- інформацію щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;
- письмову інформацію щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання землеоціночних робіт.
   Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Воловець, вул. Пушкіна,7, або тел. 22-5-33.
   Виконком селищної ради.

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 478 | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (0)

    Шановні депутати селищної ради.
   18 травня 2012 року селищним головою підписано розпорядження № 37 "Про скликання чергової дев"ятнадцятої сесії шостого скликання" - http://volovec.at.ua/Rozporjadz/rg12_37.rtf.
Дата проведення пленарного засідання 29.05.2012 р., початок о 14.00 год.
З повагою,
секретар селищної ради.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 449 | Дата: 23.05.2012 | Коментарі (0)

   Селищна рада повідомляє, що відповідно до Постанови КМУ від 23 квітня 2012 року № 342 про внесення змін до постанови КМУ від 2 березня 2011 року № 246 "Питання нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати"  та затверджений нею  "Порядок використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету". Спрямовуються бюджетні кошти на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення виплати дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби.
   Дотація за молодняк виплачується фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби (далі - молодняк), який народився в їх господарствах, та збереження його до певного віку на дату подання відповідних документів.
   Дотація за молодняк виплачується за утримання молодняку, який на момент подання фізичними особами вперше відповідних документів досяг певного віку, у розмірі:
 250 гривень за голову - за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
 500 гривень за голову - за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
 750 гривень за голову - за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).
   У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується фізичним особам за збереження молодняку у розмірі 250 гривень за кожні наступні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку.
   Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають сільським, селищним чи міським радам копії таких документів:
-  паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів, а в разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
- паспорта особи;
- довідки про відкриття рахунка в банку;
- документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті).
   Зазначені документи приймаються щокварталу до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня 2012 р.

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 2488 | Дата: 16.05.2012 | Коментарі (1)

      ШАНОВНІ ВОЛОВЧАНИ, ВСІ, ХТО ДИВИТЬСЯ НАШ САЙТ.
   До Вашої уваги публікуємо звернення Державної інспекції захисту рослин Закарпатської області до гомадян, керівників відприємств, установ і організацій усіх форм власності з рекомендаціями ефективної боротьби з борщовиком Сосновського (клікнути тут - http://volovec.at.ua/Papka2/borshhovik.jpg).
   Воловецька селищна рада просить уважно прислухатися до них і долучитися до боротьби з цією рослиною
, сік якої викликає опіки шкіри. Борщовик є небезпечним в першу чергу для здоров"я Ваших дітей.
   З повагою, за дорученням селищного голови, адміністрація сайту.
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 1055 | Дата: 26.04.2012 | Коментарі (0)

   Сьогодні, 6 квітня 2012 року, на 69-му році життя, після довготривалої хвороби, завершився земний шлях
      Тимкович (Логойди) Марти Йосипівни.
   Уродженка Мукачівщини, багато років прожила у Воловці, любила наш гірський край, не була байдужою до наших проблем і всі ми звикли сприймати її як свою землячку.
   Довгі роки сумлінно та чесно пропрацювала кореспондентом районної газети. У своїх статтях доносила до нас інформацію про місцеві події, їхніх учасників, про наші проблеми та радощі. Багато в чому вона формувала наші погляди на стан справ у районі.
   Глибоко сумуємо і висловлюємо щирі співчуття родині Марти Йосипівни.
   Нехай спочиває з миром.

   Від імені громади селища та селищної ради,
селищний голова В. Панасович.

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 411 | Дата: 06.04.2012 | Коментарі (0)

   Воловецька селищна рада повідомляє  про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають передачі у власність шляхом викупу, а саме:
- земельна ділянка площею 0,0814 га. в смт. Воловець, вул. Привокзальна,5 „б”;
- земельна ділянка площею 0,0018 га. в смт. Воловець, вул. Привокзальна;
- земельна ділянка площею 0,0020 га. в смт. Воловець, вул. Фабрична,12а;
- земельної ділянки площею 0,0263 га. в смт. Воловець, вул. Пушкіна, 10а. 
   За наслідкам конкурсу від 19 березня 2012 р. переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності визнано ТзОВ «Зодчий і К», м. Мукачево, вул. Садова, 25, яке запропонувало найнижчу ціну за виконання даного виду робіт.
   Виконком селищної ради.

ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 355 | Дата: 23.03.2012 | Коментарі (0)

      ОГОЛОШЕННЯ

   Воловецька селищна рада пропонує керівникам підприємств та приватним підприємцям надсилати свої пропозиції на участь у конкурсі стосовно надання комунальних послуг мешканцям та юридичним особам на території населених пунктів Воловецької селищної ради.

   Місцева громада має потребу в комунальних послугах:

1. Вивезення і утилізація твердих побутових відходів.

2. Вивезення і утилізація рідких побутових відходів.

3. Обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

4. Питне водопостачання та водовідведення.

5. Благоустрій та саночистка території населених пунктів селищної ради.

   Свої пропозиції надсилати на адресу селищної ради: смт. Воловець, вул. Пушкіна, 7, або реєструвати особисто у приймальні селищної ради.

   За додатковими консультаціями звертатися за телефоном - 22-533

Виконком селищної ради
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 500 | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (0)

   Інформація від депутатів, членів виконкому, спеціалістів Воловецької селищної ради:


7. Увага депутатам! Подання декларації обов"язкове.
   Відповідно до ст. 12 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції» депутати місцевих рад зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за визначеною формою.
   Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію до кадрових підрозділів за місцем основної роботи.
   Депутати які є самозайнятими особи (фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, не працюють), подають декларації до апаратів відповідних рад.
   ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення" Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено розділом 13-А ”Адміністративні корупційні правопорушення”. Ст. 172-6 "Неподання або несвоєчасне подання декларації передбаченої ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції», передбачає штраф 10 - 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
   Враховуючи наведене, просимо до 1 квітня 2012 р. подати декларацію за минулий рік.

6. До уваги любителів спорту.
   На сайті планується започаткувати розділ "Воловець спортивний" в якому буде висвітлюватися спортивне життя селища, результати матчів, турнірів, підсумкові таблиці, досягнення та інше.
   Для прикладу наводимо:
- Підсумкову таблицю чемпіонату Воловецького району за 2010 рік - http://volovec.at.ua/Papka2/futbol_2010.rtf.
-
Підсумкову таблицю чемпіонату Воловецького району за 2011 рік - http://volovec.at.ua/Papka2/futbol_2011.rtf.
- Вперше для широкого загалу оприлюднюємо підсумкові таблиці шахових турнірів Воловеччини за останні 4 роки - http://volovec.at.ua/Papka2/shakhi08_11.rtf.
- ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ШАХІВ ВОЛОВЕЧЧИНИ публікуємо Рейтинг-лист шахістів Воловеччини станом на 01.01.2012 року - http://volovec.at.ua/Papka2/rejting_2011.rtf.

5. На сторінці сайту "Документи-Проекти рішень" - http://volovec.at.ua/index/proekti_reguljatornikh_aktiv/0-8 24.12.2011 року, для обговорення виставлено проекти Рішення сесії селищної ради "Про перегляд тарифів за комунальні послуги" в тому числі приведений у відповідність з останніми законодавчими актами Розрахунок тарифів на послуги водопостачання та водовідведення по КП ВСЖКГ "Волівчик" на 2011-2012 р., які з 28.10.2011 року були виставлені для обговорення на стрінці сайту "Оголошення - Від комунального. Пропонуємо надсилати пропозиції і зауваження одним з варіантів зв"язку, запропонованих на сторінці сайту "Зворотній звязок", або надавати їх письмово безпосередньо в приймальню селищної ради.

4. На сторінці сайту "Документи-Проекти рішень" - http://volovec.at.ua/index/proekti_reguljatornikh_aktiv/0-8 16.12.2011 року, для обговорення виставлено матеріали підготовки проект регуляторного акту - Рішення сесії селищної ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців" і Положення "Про єдиний податок". Пропонуємо на протязі місяця надсилати пропозиції і зауваження одним з варіантів зв"язку, запропонованих на сторінці сайту "Зворотній звязок", або надавати їх письмово безпосередньо в приймальню селищної ради.

3. Пропонуємо Вашій увазі документи, що стосуються проекту "Діалог" - "Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні", який фінансується USAID, а реалізується "Асоціацією міст України":
- Лист селищної ради до "Асоціації міст України" - http://volovec.at.ua/asociacija1.rtf
- Лист селищної ради до міністерства економічного розвитку та торгівлі України - http://volovec.at.ua/asociacija2.rtf
- Меморандум про співробітництво в сфері впровадження проекту "Діалог" - http://volovec.at.ua/asociacija3.rtf


2. На сторінці даного сайту "Документи - Проекти рішень" для обговорення 09.12.2011 року виставлено проект регуляторного акту - Рішення сесії селищної ради "Про затвердження положення "Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування об"єктів зовнішньої реклами у селищі Воловець" і саме Положення. Пропонуємо на протязі місяця надсилати пропозиції і зауваження одним з варіантів зв"язку, запропонованих на сторінці сайту "Зворотній звязок", або надавати їх письмово безпосередньо в приймальню селищної ради.

1. Про проведення осіннього, 2011 року, призову громадян, які проживають на території Воловецької селищної ради, на строкову військову службу - http://volovec.at.ua/pro_prizov.rtf
ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ | Переглядів: 462 | Дата: 06.12.2011 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2019